Arbëri

Sot, mot i ndryshueshëm dhe me reshje shiu

Foto: Driton Paçarada / Koha Ditore
 

Moti sot, sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, do të jetë i ndryshueshëm.

Vranësira, reshje shiu e bubullima do të ketë gjatë tërë ditës. Rrebeshet nëpër lokalitete mund të jenë më intensive, me mundësi për breshër.