Arbëri

Sonte në DESKU – Lutfi Haziri

Sonte në DESKU – Lutfi Haziri
 

Në emisionin DESKU në KTV, sonte i ftuar kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri.

Si po e menaxhon Qeveria Hoti situatën me koronavirusin?