Arbëri

Dy të vdekur e 117 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dy të vdekur e 117 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dy persona kanë vdekur dhe janë regjistruar 117 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. Viktimat janë të moshës 70 dhe 66-vjeçare.

Ndërkohë 117 raste pozitive kanë dal nga 585 testime. Po ashtu janë shëruar 68 persona në 24 orët e fundit.