Arbëri

79 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 71 të shëruar

79 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 71 të shëruar

I përafërt ishte numri i të infektuarve të rinj me COVID-19 dhe i atyre të shëruar të martën.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së, në 24 orët e fundit janë shëruar 71 pacientë me koronavirus, kurse janë konfirmuar 79 raste pozitive.