Arbëri

Shkon në 46 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri

Shkon në 46 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri

Pas disa ditësh i shtruar në spital në spital, në terapi intensive, një 65 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën, megjithë përpjekjet e mjekëve dhe mjekimin intensiv medikamentoz.

65-vjeçari i konfirmuar me Covid19 vuante nga Diabeti dhe Policitemia, raporton TCH.