Arbëri

Parashikimi i motit për të dielën në Kosovë

Parashikimi i motit për të dielën në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër, ditë e diele.

Sipas njoftimit, theksohet se do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.