Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Vranësirat do të shtohen gjatë pasdites, ku sipas parashikimeve ditën e premte pritet reshje shiu.