Arbëri

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Tetë raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë shpërndarja gjeografike e rasteve vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë, kontakte të rasteve të mëparshme pozitive. Ndërkohë të shëruar janë 6 qytetarë.