Arbëri

Kurti thotë se kërcënimet ndaj tij po vijnë në kohën kur Thaçi është në panik

 

Kanë nisur hetimet ndaj kërcënuesve të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti.

Policia e Kosovës ka thënë për KOHËN se të gjitha veprimet janë duke u ndërmarrë në bashkëpunim dhe koordinim me Prokurorinë Speciale.