Arbëri

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri, numri shkon në 803

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri, numri shkon në 803

Ka shkuar në 803 numri i të prekurve në Shqipëri nga Covid-19. Tetë raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 140 testime që janë kryer.

Pesë prej të cilave janë në Tiranë, dy në Elbasan dhe një në Durrës.