Arbëri

Edhe një i vdekur nga koronavirusi në Kosovë, numri shkon në 12

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Edhe një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur Klinika Infektive.

Sipas njoftimit, viktima është nga Komuna e Ferizajt dhe i njëjti është hospitalizuar më 12 prill.