Arbëri

Quni e Minxhozi shprehen të gatshëm në thellimin e bashkëpunimit në fushën e mbrojtjes

Foto: Ministria e Mbrojtjes
 

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni ka pritur në takim ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi.

Siç njofton kumtesa, Minxhozi shprehu konsideratën e lartë për nivelin e deritashëm të bashkëpunimit bilateral duke shprehur gatishmërinë e plotë dhe ofruar të gjitha kapacitetet shtetërore të Shqipërisë.