Arbëri

Nagavci: Të hënën do të kemi Qeverinë Kurti

Nagavci: Të hënën do të kemi Qeverinë Kurti
Foto: Koha/Ilustrim

Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci është shprehur optimiste se ditën e hënë do të votohet Qeveria e udhëhequr nga Albin Kurti.

E pyetur nga KosovaPress për raportimet se a është arritur marrëveshja mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike për bashkëqeverisje, Nagavci është përgjigjur shkurt për këtë.