Bahri Gashi ftohet në cilësinë e të dyshuarit nga Specialja Foto nga Facebook-u i Bahri Gashit

Bahri Gashi ftohet në cilësinë e të dyshuarit nga Specialja

17 January 2020 16:17

Ish pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi, ka njoftuar se dje ka marrë ftesë nga Prokuroria Speciale në Hagë.

Ai lajmin e ka bërë të ditur sot në rrjete sociale, duke shtuar se ftesën e ka marrë për t’u paraqitur në cilësinë e të dyshuarit.

“Familjarë dhe miq të nderuar, ju njoftoj se dje me datën 16.01.2020 kam marrë ftesë të paraqitem në Prokurori Speciale në Hagë, në cilësi e të dyshuarit”, ka shkruar Gashi në facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme