Arbëri

Kurti e Mustafa ritakohen sot në orën 15:30

Kurti e Mustafa ritakohen sot në orën 15:30
Foto: Koha/Arkivë
 

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, do të ritakohen sot.

Një burim i Koha.net brenda VV-së njofton se ky ritakim do të ndodhë sot në orën 15:30 në ambientet e Kuvendit të Kosovës.