Nesër mot i vranët dhe me shi Foto: Arben Llapashtica

Nesër mot i vranët dhe me shi

09 November 2019 22:10

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbaj mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit të dobët deri mesatar.

Sipas njoftimit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-17 gradë Celsius.

Njoftohet se do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-6m/s.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme