Sonte në Interaktiv, Lutfi Haziri

Sonte në Interaktiv, Lutfi Haziri

04 November 2019 20:44

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri është i ftuar sonte në Interaktiv.

Me të do të flasim për qëndrimet e tij për koalicionin me Vetëvendosjen, dhe mundësinë që bashkëpunimi ndërmjet dy partive të dështojë, sa i përket krijimit të qeverisë së re.

Biseda në Interaktiv, nga ora 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme