Arbëri

Dy ditët e ardhshme temperaturat maksimale shkojnë në 22 gradë

Dy ditët e ardhshme temperaturat maksimale shkojnë në 22 gradë
Foto: Ilustrim/Koha

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë dy ditët e ardhshme, e premte dhe e shtune.

Sipas IHMK-së, moti do të jetë me diell e vranësira të shpërndara.