Shala për Krasniqin: Do të jemi fitimtar edhe në betejat e radhës

Shala për Krasniqin: Do të jemi fitimtar edhe në betejat e radhës

20 July 2019 15:59

Pas lajmit që edhe ish zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasiqi, ka marrë ftesën për intervistim nga Gjykata Speciale, edhe ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka publikuar një fotografi me Krasiqin, duke shkruar se do të jenë fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato.

“Ne nuk njohim humbje. Jemi gati. Fitimtar edhe në betejat e radhës, cilat do qofshin ato”, ka shkruar ai.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme