Arbëri

Beogradi shpreson se vizita e Macronit do t'i jap fund taksës së Kosovës

Beogradi shpreson se vizita e Macronit do t'i jap fund taksës së Kosovës

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, arrin të hënën për vizitë në Serbi.

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe ai francez Macron, do të nënshkruajnë rreth 20 marrëveshje bashkëpunimi në fushën e ekonomisë.