Arbëri

Basha: 30 qershori tregoi se me Ramën s’ mund të ketë zgjedhje të lira dhe të ndershme

 

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha gjatë një konference të mbajtur sonte në selinë e kaltër, ka pohuar se 85% e shqiptareve treguan dje se duan ndryshimin.

Sipas tij, shqiptarët e sfiduan, e izoluan dhe e bënë Ramën t’i binin djersë të ftohta.