Arbëri

VV: Zgjidhja e krizës në Shqipëri s’vjen përmes 30 qershorit, kjo krizë nuk është procedurale

 

Lëvizja Vetëvendosje përmes një komunikate për media ka reaguar për zhvillimet e fundit politike në Shqipëri.

Sipas VV-së, kriza në Shqipëri nuk është procedurale, dhe se, liderët e vendit janë në pozicione të pasigurta.