Nga sot fillon matja e emetimit të gazrave të automjeteve

Nga sot fillon matja e emetimit të gazrave të automjeteve

01 June 2019 13:00

Ministria e Infastrukturës dhe Transportit njofton se nga sot fillon implementimi i matjes së emetimit të gazrave të automjeteve, transmeton Koha.net.

“Është shumë e rëndësishme që qytetarët të jenë të informuar për rëndësinë e këtij procesi që buron nga Udhëzimi Administrativ”, shkruan në njoftimin e ministrisë.

Në vazhdim mund të shikoni videon informuese.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme