Arbëri

Mot i ndryshueshëm nesër në Kosovë

Mot i ndryshueshëm nesër në Kosovë
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të premten do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell.

Sipas njoftimit, nuk përjashtohen riga të dobëta dhe të izoluara shiu në perëndim dhe jugperëndim të vendit, transmeton Koha.net.