Sonte në Rubikon Daut Haradinaj

Sonte në Rubikon Daut Haradinaj

14 May 2019 12:23

Sonte në Rubikon deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj.

Cili është plani i qeverisë Haradinaj për vazhdimin e dialogut?

A është bllokuar ky proces?

Çka duhet të ndodh me taksën?

Çka me Tribunalin për krimet serbe?

Si mund të bëhet dhe a do të ketë mbështetje ndërkombëtare?

Çfarë liste ka AAK-ja për punësimet partiake në Telekom?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme