Moti gjatë vikendit në Kosovë Foto: Ilustrim/Koha

Moti gjatë vikendit në Kosovë

06 April 2019 08:11

Fundjava në Kosovë pritet të shoqërohet me vranësira dhe intervale me diell, ndërsa të dielën priten riga lokale shiu që është edhe një paralajmërim për javën e ardhshme ku do të jetë më freskët dhe me shi.

Për nesër, meteorologët paralajmërojnë mot më vranësira, erë dhe intervale me diell. Temperaturat pritet të lëvizin nga 6 deri në 17 gradë celsius.

E diela do të jetë pjesërisht e vranët me mundësi për riga lokale shiu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme