Arbëri

Vuçiq: Prishtinës nuk i intereson Gjermania dhe Evropa, por vetëm SHBA

Vuçiq: Prishtinës nuk i intereson Gjermania dhe Evropa, por vetëm SHBA

Prishtina nuk do të heqë taksat derisa SHBA të mos e kërkojë këtë në mënyrë të fuqishme prej tyre.

Kështu deklaroi sot në Loznicë presidenti serb Aleksandar Vuçiq, transmeton KosovaPress.