Haradinaj sot takohet me Hahnin

Haradinaj sot takohet me Hahnin

17 January 2019 08:39

Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn sot do të vijë në Kosovë me ç’rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Këtë, përmes një komunikate për media, e bën të ditur Zyra e Kryeministrit, transmeton Koha.net.

Takimi ndërmjet tyre do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë nga ora 16:30.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme