Sonte në Rubikon, Mimoza Kusari Lila

Sonte në Rubikon, Mimoza Kusari Lila

08 January 2019 14:39

Në Rubikon sonte e ftuar është Mimoza Kusari Lila, kryetare e Alternativës.

Cilat janë punët që e presin Kosovën në 2019-n?

Çka me fazën e re të dialogut?

Cila është platforma për bisedime me Serbinë?

A duhet të shkohet në zgjedhje?

Cila është sot Alternativa?

Çka me punën e qeverisë Haradinaj?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon me Adriatik Kelmendin. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme