Taksa, Vuçiqi mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare Foto: Koha / ilustrim

Taksa, Vuçiqi mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

21 November 2018 16:51

Reagime të shumta në Beograd e kanë pasuar vendimin në Prishtinë për ngritjen e taksës ndaj produkteve serbe në 100 %.

Presidenti Aleksandar Vuçiq e ka thirrur për më vonë në mbrëmje Këshillin e Sigurisë Kombëtare, transmeton KTV.

Ai gjithashtu do të takojë urgjentisht ambasadorët e Rusisë, Kinës, dhe vendeve të Quintit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme