Zgjedhjet 2019

Nisma letër KQZ-së se pse duhet të ketë rinumërim të votave në nivel vendi

Nisma letër KQZ-së se pse duhet të ketë rinumërim të votave në nivel vendi

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i është drejtuar me një letër kryetares së KQZ-së, Valdete Daka dhe anëtarëve tjerë të këtij komisioni.

Burime të ‘Kosovapress’, brenda KQZ-së, bëjnë me dije se Limaj i ka dërguar mbrëmë këtë letër ku ai ka kërkuar rinumërim të votave në nivel vendi.