Sonte në Rubikon përballje e niveleve të larta të partive

Sonte në Rubikon përballje e niveleve të larta të partive

18 September 2019 16:39

Sonte në Rubikon të KTV-së, me fillim prej orës 20:00, do të ketë përballje të figurave të rëndësishme të partive politike.

Kush është më afër fitores në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit?

A janë duke u shpalosur programet politike?

Cila është fushata që po zhvillohet aktualisht?

Për këto dhe shumë çështje të tjera sonte përballen Avdullah Hoti i LDK-së, Glauk Konjufca i Vetëvendosjes, Memli Krasniqi i PDK-së dhe Visar Ymeri nga koalicioni AAK-PSD.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme