Tempus

Bytyqi: Ekipi i gazetarëve që qëndroi në Banjskë dëgjoi të shtëna armësh rreth 3 km nga vendi ku u stacionua

 

Gazetarja e KOHËS Valbona Bytyqi, ka theksuar se ekipi i gazetarëve që qëndroi të dielën në Banjskë, ka dëgjuar të shtëna armësh rreth 3 kilometra nga vendi ku ishte stacionuar.

Ajo në emisionin “Tempus” në KTV ka deklaruar se ekipi i KOHËS dhe ekipet tjera të mediave, që nga mëngjesi janë drejtuar në hyrje të fshatit Banjskë, në Komunën e Zveçanit.