Si “mashtrohet” Face ID e iPhone X

17 November 2017 10:30

Kur u prezantua, Face ID ishte një nga risitë e iPhone X, me të cilën Apple mburrej dhe vazhdon të mburret ende.

Por, pikërisht Face ID duket se është edhe pika e dobët e telefonit më të ri të gjigantit amerikan të teknologjisë, transmeton tch.

Vetë Apple nuk ka komentuar ende këtë, por nuk përjashtohet që së shpejti të mbërrijë një përditësim për telefonin.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme