Tech

Dalin fotografitë e reja të telefonit të ri të palosshëm të Motorolës

Foto: evleaks
 

I paralajmëruar që nga muaji nëntor, dhe që pritet të fillojnë dërgesat e tij nga nesër, Razr 2019 i Motorolës po tërheq mjaft vëmendje.

Deri më tani, kemi parë vetëm ngjyrën e zezë “Noir” të kornizës së tij të palosshme por një postim i ri në Twitter i llogarisë “@evleaks” publikoi pamjen e parë të një versioni të tij me ngjyrë ari, shkruan gsmarena.