Tech

Xiaomi do të zbuloj dy smartfonë të rinj me kamera 108MP

Xiaomi do të zbuloj dy smartfonë të rinj me kamera 108MP
 

Një ekip te XDA-Developers janë duke punuar në zhvillimin e sy smartfomëve të Xiaomit, të njohur si Xiaomi Mi 10 dhe atë Mi 10 Pro.

Këto dy pajisje pritet të kenë kamera me rezolucion prej 108MP, transmeton Koha.net.