Tech

Rrjedhin specifikat e telefonit të ri të palosshëm të Samsungut, Galaxy Z Flip

Rrjedhin specifikat e telefonit të ri të palosshëm të Samsungut, Galaxy Z Flip

Ndërsa pritet të dalë në shitje më 14 shkurt telefoni i ri i palosshëm i Samsungut, Galaxy Z Flip, tani në internet kanë rrjedhur specifikat e tij.

Tani është zbuluar se si do të duket Galaxy Z Flip, sa do të kushtojë, çfarë kamerash do të ketë si dhe cilat janë specifikat e tij, shkruan cnet.