TE LINDA

Sallatë me krem quinoa dhe salcë detoxksifikuese

Përbërësit:

2 karota

1 qepë

100gr quinoa laramane

Gjysmë molle

Gjysmë shege

Salca

½ tufe majdanoz

2 lugë supe mollë bio

3 lugë vaj ulliri “Monini”

Kripë/piper

Një grusht fara kungulli

Pak ujë