Ramush Haradinaj 8

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj

Haradinaj: Letra e liderëve dërguar KiE-së përfshin obligime, s’është formalitet

Arbëri 26 mars 2024 13:42

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se letra të cilët krerët shtetërorë ia kanë dërguar...

Ramush Haradinaj

Haradinaj: Aleanca me SHBA-në është zotim, s’është thjesht partneritet strategjik

Arbëri 30 mars 2024 13:51

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se aleanca me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe...

Ramush Haradinaj

Haradinaj kritikon Kurtin: Sytë e Amerikës kanë shpëtuar një popull nga zhdukja

Arbëri 30 mars 2024 23:55

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti i cili deklaroi se “SHBA-ja...

RAMUSH HARADINAJ

Haradinaj në Lybeniq: Barbaria e shtetit fashist serb nuk e kurseu askënd

Arbëri 1 prill 2024 14:33

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka kujtuar ngjarjet e kobshme të fillimit të prillit të...

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj

Haradinaj: Kurti po mashtron, Kosova u bë vend i varfër e njerëzit po largohen përditë

Arbëri 3 prill 2024 01:06

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti për mashtrim të qytetarëve, teksa...

Ramush Haradinaj - Kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës

Haradinaj: Kurti po mundohet t’i mbulojë lëshimet që po i bën, roli i Osmanit inekzistent

Arbëri 4 prill 2024 14:11

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se kryeministri Albin Kurti po mundohet t’i mbulojë lëshimet që...

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj

Haradinaj për bisedimet në Bruksel: Improvizime të Qeverisë që po i hidhërojnë aleatët

Arbëri 4 prill 2024 19:25

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka quajtur improvizime të Qeverisë bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë...

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj

Haradinaj: Regjistrimi i popullsisë e shkarkimi i kryetarëve të mos lidhen me agjendat e Beogradit

Arbëri 8 prill 2024 19:02

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se procesi i regjistrimit të popullsisë si ai i votimit për shkarkimin e...