Koha 19

Foto: Koha / ilustrim

Moti të enjten

Arbëri 13 qershor 2024 07:39

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të nivelit të mesëm...

Moti në Kosovë

Moti për sot

Arbëri 8 qershor 2024 08:52

Të shtunën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira konvektive të cilat vende-vende, kryesisht në rrafshin e Dukagjinit, parashihen...

Moti

Moti sot

Arbëri 1 qershor 2024 07:57

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara parashihet të mbajë të shtunë dhe të dielën.Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të...

Moti me diell

Moti për sot

Arbëri 31 maj 2024 07:54

Mot i vranët dhe me intervale me diell parashihet të premten.Temperauturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12gradë Celsius, ndërsa maksimalet...

Moti me diell

Moti të enjten

Arbëri 30 maj 2024 07:57

Mot i vranët dhe vende-vende me shi parashihet të enjten. Në disa zona parashihen edhe shkarkime rrufesh, ka njoftuar Instituti...

Moti

Moti sot

Arbëri 25 maj 2024 08:51

Të shtunën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale kohore me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende parashihen të...

moti

Moti të premten

Arbëri 24 maj 2024 07:51

Mot i vranët dhe me intervale me diell, parashihet të premten. Temperauturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius,...

Moti me diell

Moti të shtunën

Arbëri 18 maj 2024 07:40

Të shtunën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius,...

moti

Mot me diell sot

Arbëri 17 maj 2024 07:43

Mot i vranët dhe me intervale me diell parashihet të mbajë të premten. Temperauturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-9...

moti

Moti të enjten

Arbëri 16 maj 2024 07:52

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar se të enjten do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me riga shiu.Temperaturat...

moti

Moti për sot

Arbëri 11 maj 2024 08:27

Të shtunën parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius,...

"Beko&Friends"

“Beko & Friends” në ritëm për talente të reja

Kulturë 10 maj 2024 11:00

Janë tetë talente të reja që synojnë ta zënë ritmin në skenën e muzikës në Kosovë. Edhe pse secili nga...

Moti

Moti të premten

Arbëri 10 maj 2024 07:51

Të premten parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu...

Moti me diell

Moti për sot

Arbëri 2 maj 2024 07:45

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me riga shiu, të...

Moti në Kosovë

Temperatura më të larta sot

Arbëri 26 prill 2024 07:53

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj mot i vranët dhe me intervale me diell.Sipas institutit,...

Moti

Vranësira e shi

Arbëri 18 prill 2024 07:59

Të enjten në vend do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu, ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i...

Sade One

Prishtina e mjeshtrit të grafiteve dhe shenja në Kohë

EXPRESS 12 prill 2024 19:40

Nja një orë para zenitit, në mur ia shkrep me sprej të hirtë dhe shpejt skica nis e merr formë....

Moti

Moti për sot në Kosovë

Arbëri 6 prill 2024 07:40

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot i ngrohtë, i karakterizuar me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.Sipas Meteo...

Grafit

Prishtina e mjeshtrit të grafiteve dhe shenja në KOHË

Kulturë 31 mars 2024 14:00

Nja një orë para zenitit, në mur ia shkrep me sprej të hirtë dhe shpejt skica nis e merr formë....