Sport

Donis Avdijaj merr lejen nga FIFA

 

Pak orë para ndeshjes së përfaqësueses së Kosovës kundër Islandës, Kosova ka marr një lajm shumë të mirë.

Donis Avdijaj ka marr lejen nga FIFA dhe është i gatshëm për sfidën me Islandezët, takim ky që nis në orën 20:45 në ‘Loro Boriqi’.