Sport

Gjergjaj mposhtet nga boksieri irlandez: Turner ishte më i mirë

 

Boksieri shqiptar, Arnold Gjergjaj ka humbur meçin e mbrëmshëm ndaj irlandezit, Sean Turner, dhe boksieri shqiptar e ka pranuar se kundërshtari ishte më i mirë.

Ai përmes një postimi në Facebook ka falënderuar të për mbështetjen që i kanë dhënë në meçin e mbrëmshëm që u zhvillua në Bazel, transmeton Koha.net.