Sport

Bardhi: Lojtarët e Trabzonit janë nën presion të madh

 

Mesfushori shqiptar i Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi ka thënë se për arsye të ndryshme nuk ka mundur ende ta tregojë veten te Trabzonspori.

Ai ka thënë se Trabzonspori është klub i madh në Turqi dhe se lojtarët kanë presion të madh.