Sport

Atalanta mbetet pa Scamaccan deri në vitin tjetër

 

Atalanta ka marr lajm jo të mirë pasi sulmuesi Gianluca Scamacca është lënduar seriozisht dhe do të jetë jashtë fushës deri në vitin 2024.

Qendërsulmuesi u transferua për 25 milionë euro në këtë verë nga West Ham Unitedi.