Sport

Braga barazon dhe mbetet në lojë për kualifikim

Foto: AP
 

Braga portugeze ka marrë vetëm një barazim me Union Berlinin, por ka mbetur në lojë për kualifikim në fazën nokaut.

Braga dhe Union Berlini të mërkurën në mbrëmje barazuan 1:1, në ndeshjen e Grupit C të Ligës së Kampionëve.