Sport

Icardit iu anulua një gol, milimetrat vendosën

 

Galatasaray dhe Manchester Unitedi po zhvillojnë ndeshje shumë dramatike në Turqi, në kuadër të xhiros së pestë të Grupit A. Rezultati aktualisht është 3:3. Pjesa e parë u mbyll 2;1 në të mirë të mysafirëve, ndërsa në minutën e 43-të, Mauro Icardit të Galatasarayt iu anulua një gol që ka bërë bujë edhe në rrjetet sociale.

Icardi realizoi gol në portën e Andre Onanas. Por, ai u anulua pas rishikimit të sistemit VAR.