Sport

Rexhepi krenar me lojtarët e tij edhe pse humbi nga Drita

 

Trajneri i Feronikelit ’74, ka insistuar se në bazë të lojës së treguar në fushë ndaj Dritës, ekipi i tij e ka merituar fitoren.

Rexhepi shtoi se Drita pati më shumë fat dhe triumfoi me rezultatin 2:0, në ndeshjen e xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës në futboll që u zhvillua të enjten në Drenas.