Sport

Trajneri Vavalis i kënaqur me fitoren e Dritës

 

Trajneri i Dritës, Akis Vavalis, është ndarë tejet i kënaqur me fitoren e ekipit të tij në udhëtim te Feronikeli ’74.

Të enjten, Drita triumfoi me rezultatin 2:0 për ta regjistruar fitoren e tretë këtë edicion dhe të dytën rresht. Vavalis ka thënë që ekipi i tij pati paraqitje të mirë, ndonëse pati ankesa për repartin e mbrojtjes që shkaktoi penallti, të cilën nuk arriti ta realizoj Robert Rrahmani i vendasve.