Sport

Arsenali barazon në derbin e zjarrtë të Londrës

 

Arsenali dhe Tottenhami kanë barazuar në derbin e zjarrtë të Londrës.

Të dielën në Premier League, Arsenali e Tottenhami barazuan me rezultatin 2:2.