Sport

Betisi me ofertë për De Gean

David de Gea
 

Portieri David De Gea pritet të rikthehet në La Liga. “Marca” ka shkruar të martën se spanjolli do t’i bashkohet skuadrës së Real Betisit.

Thuhet se Betisi i ka bërë ofertë zyrtare De Geas dhe gjithçka pritet të finalizohet brenda kësaj jave.